Karel Macálka a Tony Joch

Struny v podloubí aneb letní koncerty na náměstí. Podloubí Nadačního domu Josefa Plívy

V rámci programu letních koncertů na náměstí "Struny v podloubí" vystoupí:

KAREK MACÁLKA A TONY JOCH

Karel Macálka

Český písničkář, výborný muzikant (kytarista, klávesista), zpěvák,textař, aranžér, autor mnoha nádherných písní, člověk s velkým srdcem. Na hudební scéně od roku 1985.
www.facebook.com/MacalkaKarel

Tony Joch

Tony Joch je zpěvák autor textů i hudby svých písní. Muzikant, který se narodil ve východočeském městě Svitavy v roce 1977, nyní žijící v Brně. Tony není na folkové scéně tváří neznámou a ve svém muzikantském životě působil v několika kapelách.
V roce 2016 se začal naplno věnovat autorské tvorbě; vydal se cestou, na které se obklopil kamarády, vesměs vynikajícími muzikanty, a vzniklo sdružení Tony Joch a přátelé. Seskupení hudebníků je velmi pestré a vždy jedinečné. Na pódiu se vedle Tonyho objevují známé tváře z řad profesionálních muzikantů, například Karel Macálka, Michael Vašíček, Vladimír Třebický, Lukáš Moravec, Pavel Tichý, Jiří Křetinský, Martin Křeček, Tomáš Jedlička, Tomáš Koudelka Vunderle a další.
V roce 2017 se stal Tony Joch ,,Talentem country rádia,, s písní Racek. Za svou hudební kariéru Tony spolupracoval s řadou významných hudebních jmen a to jak na podiích, tak i v nahrávacích studiích. Mimo jiné například s Romanem Horkým, Pavlem Žalmanem Lohonkou, nebo Ivou Marešovou.
www.tonyjoch.cz

Vstupné zdarma.

Koncert se koná v podloubí Nadačního domu Josefa Plívy a to za každého počasí.

Začátek Místo konání Cena
16.08.2022 19:00 Venkovní akce
Plné vstupné: Kč Zlevněné vstupné: Kč