LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Milí přátelé!

Ohlašujeme, že V DRAMATICKÉ ŠKOLIČCE VE SVITAVÁCH A DIVADLE TRÁM se opět po roce pootevřou dvířka a roztáhne opona pro LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY. Táborové vyžití bude protkáno dobrodružnou cestou V KULISÁCH MĚSTA I ZA JEHO HRANICEMI. Nakoukneme do nejedné klíčové dírky a snad se nám podaří najít i ten správný klíč, abychom dveře otevřeli dokořán. Klíč. Klíč, klíč… Ale jak a kde takový klíč najít?

Nabízíme jeden turnus:  8.-12.8.2022, turnus 25.-29.7.2022 (ZRUŠEN) !! Děti můžete přihlásit nejpozději do 31.4.2022. Kapacity pro jeden turnus je 15 dětí. Tábor je určen pro děti ve věkové hranici 6 až 11 let.

Tábory budou probíhat denně od 8:30 do 15:30. Základnou nám bude Divadlo Trám a zejména pak jako odpočívárna poslouží Dramatická školička. Vynasnažíme se však program ladit na čerstvý vzduch, uskutečníme nejeden výlet po okolí. Pro děti zajistíme po celý týden pitný režim, oběd a odpolední svačinu.

Cena za jeden turnus tábora pro jedno dítko činí 1950,- Kč. Táborový poplatek se bude hradit platbou převodem po vyplnění přihlášky a obdržení informačního emailu. Přihláška se tedy stane závaznou po uhrazení poplatku. V případě nekonání se tábora vám budou peníze vráceny.

Přihlášku naleznete pod tímto odkazem: https://forms.gle/D1N9rYsznRQvUoRN9

Budete-li mít jakékoliv dotazy, neváhejte se ozvat táborové koordinátorce a vedoucí Marcele Plíhalové. Emailová cesta: marcela.couf@seznam.cz, případně volejte na číslo +420 732 8760 44. Dalšími vedoucími i pomocníky pro táborová klání budeme my, absolventi Dramatické školičky.

Těšíme se moc, neváhejte vaše ratolesti přihlásit a natěšit je na léto také!

Začátek Místo konání Cena
25.07.2022 08:30 Divadlo Trám
Plné vstupné: Kč Zlevněné vstupné: Kč