Mňága a Žďorp + Pekař

Koncert na náměstí Míru

MŇÁGA A ŽĎORP

www.mnaga.cz

www.facebook.com/mnagaazdorp

www.youtube.com/user/Mnaga25

 

PEKAŘ

Pekař, vlastním jménem Petr Toms, získal v roce 2016 Českého Slavíka v kategorii Objev roku a cenu Evropy 2. Ve svých začátcích vystupoval sám, ale postupem času svoji písničkářskou polohu opustil a založil kapelu, která je v současnosti již pětičlenná. S kapelou aktuálně chystá třetí studiové album. Do širšího povědomí vstoupil písněmi Bůh a Tančím. Na kontě má 2 desky, debutové album “Pekař”  a album “Výpověď” za které získal Zlatou desku. Na YouTube má v současnosti již více než 40 milionu shlédnutí

www.kapela-pekar.cz

https://www.facebook.com/kapelapekar

https://www.youtube.com/c/Pekarmusic

 

Jako první vystoupí kapela Mňága a Žďorp a po ní Pekař s kapelou.

Vstupné: 100,- Kč (děti do deseti let mají vstupné zdarma)
Možnost bezkontaktní platby.

Žádáme návštěvníky koncertu o dodržování aktuálních nařízení MZČR!

Dolní část náměstí (od Ottendorferova domu až po Městské informační centrum) bude z důvodů zvukové zkoušky kapel uzavřena od 18:00 do 19:00 a mimo rezidentů nebude nikomu umožněn vstup.
Z důvodů aktuálních opatření MZČR bude na tento koncert pouze jediný dvojvstup a to z horní části náměstí. Boční uličky a dolní část náměstí budou uzavřeny, proto vás žádáme, abyste na koncert přicházeli jen a pouze z horní části náměstí. 

V případě opravdu velmi nepříznivého počasí by se koncert Mňágy a Pekaře přesunul do Kulturního centra Fabrika avšak  za snížené kapacity diváků a ochrany horních dýchacích cest (respirátor třídy FFP2). Vše v souladu dle aktuálních nařízení MZČR.

 

 

Začátek Místo konání Cena
03.09.2021 20:00 Venkovní akce
Plné vstupné: 100 Kč Zlevněné vstupné: Kč