NO NAME + TROCHA KLIDU

Koncert na náměstí Míru v rámci Svitavských letních slavností
Trocha Klidu
Jsme Trocha Klidu a chceme se dostat do zpěvníků, hospod a srdcí všech dívek, protože vládnou našim světům. Sdíleli jsme podium s Chinaski a No Name, na jaře 2017 jsme odjeli tour s UDG a Ovocem.
V létě 2017 jsme hráli na prestižním festivalu České Hrady a v zimě tour s písničkářem Pokáčem. Měli jsme možnost si dvakrát zahrát
před vyprodanou Lucernou a s Markem Ztraceným ve Fóru Karlín. Hrajeme česky tu naši trochu k lidu, trochu k Vám.
 
No Name
No Name je šestičlenná slovenská pop-rocková skupina založená
26. srpna 1996 v Košicích. Toho dne zároveň zvítězili v místní soutěži kapel zvané Košický zlatý poklad '96. Zakládajícími členy byli Viliam Gutray a trojice bratrů Timkových – Igor, Roman a Ivan. Opravdový průlom přišel až v roce 2000 s albem Počkám si na zázrak a to především díky písním “Ty a Tvoja sestra” a “Žily”. Následovaly úspěšné desky Oslávme si život, Slová do tmy a Čím to je. Leden 2008 byl ve znamení natáčení nové desky V rovnováhe, která se natáčela ve studiu Propast hudebníka Petra Jandy.
 
 
 
Koncert obou kapel se uskuteční v dolní části náměstí Míru.
Jako první vystoupí kapela Trocha Klidu
a po ní skupina No Name.)
 
Vstupné: 100,- Kč (děti do deseti let mají vstupné zdarma)
Možnost bezkontaktní platby
Vstupenky si budete moci zakoupit pouze na místě u hlavního vstupu, který bude poblíž Městského informačního centra.
 
Dolní část náměstí (od Ottendorferovy knihovny až po Městské informační centrum) bude z důvodů zvukové zkoušky kapel uzavřena od 18:00 do 19:00 a mimo rezidentů nebude nikomu umožněn vstup.
Po dobu koncertu budou otevřené veřejné WC v ulici Pod věží a také k dispozici mobilní toalety poblíž hospody U Rumpála. Proto si u sebe ponechejte vstupenku, kterou dostanete po zaplacení vstupného. Bude vám sloužit jako doklad pro návrat z WC zpět na koncert.
Začátek Místo konání Cena
02.09.2022 20:00 Venkovní akce
Plné vstupné: 100 Kč Zlevněné vstupné: Kč