XIII. století (ONLINE KONCERT)

Koncert proběhne online

Opět jsou tu zpátky omezení spojená s koronavirem, která jsou těžká pro všechny z nás. Lidé se nesmějí potkávat, zákaz nočního vycházení, zrušené koncerty hudebních skupin, zrušená divadelní představení, zavřené bary, kavárny, hospody a spousta dalších restrikcí. Když potkáte kamaráda nevíte, jestli mu můžete podat ruku, nebo jestli ho můžete i obejmout. Divná doba.... nejen hudebníci a herci zůstali opět bez prostředků a snaží se pomocí různých brigád a přivýdělků v této době přežít.

Podpořme opět společně skupinu XIII. století v rámci online koncertu
z KC Fabrika Svitavy.

Na koncert XIII. STOLETÍ se můžete těšit v sobotu 21.11 2020
od 19.00 hodin.

Skupina XIII. století nesedí jen se založenýma rukama a nečeká,
až se uvolní omezení, ale připravila pro vás nové album „Zahrada světel“, které vychází právě v těchto dnech. V rámci online koncertu uslyšíte nejen titulní píseň alba ale i hitovky jako Elizabeth, Justina, Karneval a spoustu dalších. Můžete se těšit i na jedno překvapení, které kapela připravuje speciálně pro tento koncert.

XIII. století zahraje v klasickém složení:
Petr Štěpán, Kateřina Kameníková, Miroslav Paleček a Pavel Štěpán
www.xiiistoleti.com

Skupinu XIII. století můžete finančně podpořit zde prostřednictvím platformy Donio: https://bit.ly/38hj07U

Komu pomůžete?
Skupina XIII. STOLETÍ vznikla v roce 1991. Hraje kytarový gothic rock, vycházející z původního odkazu gotické vlny a punku.
Na svém kontě má skupina řadu vydaných alb. Jejich výhradním vydavatelem je společnost WARNER MUSIC. XIII. STOLETÍ koncertuje
v Čechách i v zahraničí, v Polsku, v Německu, na Slovensku a v Rusku. Vystupuje také na mezinárodních festivalech a přehlídkách. V roce 2013 byla skupina oceněna prestižní hudební cenou Břitva a byla uvedena do “Galerie legend”.

Koncert budete moci sledovat prostřednictvím MALL TV
na www.mall.tv/kulturazije a také na YouTube profilu Střediska kulturních služeb města Svitavy:
www.youtube.com/watch?v=JKqyiXbChF0

#kulturažije

 

Začátek Místo konání Cena
21.11.2020 19:00 Fabrika Svitavy
Plné vstupné: 0 Kč Zlevněné vstupné: 0 Kč